Wyniki rekrutacji w ubiegłych latach

Wyniki rekrutacji w roku 2021

           
Progi punktowe do poszczególnych grup rekrutacyjnych wraz ze średnią liczbą punktów oraz punktami min. i maks.
           
           
LP Szkoła Grupa rekrutacyjna Średnia liczba punktów Minimalne punkty Maksymalne punkty
1 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 A  e-matematyczna - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 148,15 139.5 157.2
2 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 B ekonomiczno-prawna - ogólny - historia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 139,32 129.45 179.4
3 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 C biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 147,14 138.8 166.15
4 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 D komunikacji wizerunkowej, z elementami psychologii - ogólny - biologia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 149,62 139.2 179.5
5 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 E1 edukacji międzynarodowej - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 149,9 141.5 171.35
6 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 E2 edukacji międzynarodowej - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.ros 142,56 136.5 163.55
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1A1 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - lekkoatletyka - sportowy - lekkoatletyka - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 362 360.0 365.0
2 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1A2 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - koszykówka chłopców - sportowy - koszykówka - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 74,2 65.0 79.0
3 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1A3 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - piłka siatkowa dziewcząt - sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 73,27 61.0 81.0
4 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1B -oddział humanistyczny - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.niem 134,06 126.45 154.5
5 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1C -oddział politechniczny - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 141,86 131.2 159.25
6 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1D - oddział medyczny - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.niem 137,63 129.55 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1E - oddział społeczno-krajoznawczy z językiem angielskim - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 138,49 129.05 164.8
8 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1F - oddział matematyczno-informatyczny - ogólny - informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 149,86 137.5 166.1
9 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1G1 -  oddział sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 50,25 50.0 51.0
10 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1G2 -  oddział sportowy - piłka ręczna chłopców - sportowy - piłka ręczna chłopców - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 272,88 250.0 287.0
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza A- matematyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 177,73 175.25 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza B - architektoniczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 176,86 168.9 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza C - matematyczno- informatyczna - ogólny - informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 185,12 180.95 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza D - matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 181,62 177.4 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza E- biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 180,83 177.45 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 A+ - ogólny - historia, geografia, język polski - j.ang,j.niem 139,96 135.45 155.25
2 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 B+ - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 140,87 129.2 165.3
3 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 C+ - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 147,07 137.15 164.8
4 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 D+ - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 147,22 139.9 179.8
5 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 E+1 - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.niem 145,38 141.0 152.25
6 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 E+2 - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.fran 145,3 139.05 152.45
7 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 F+ - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 157,09 147.55 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr V A - ogólny - historia, język polski, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 170,72 168.35 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr V B - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 177,81 170.25 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr V C - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 174,14 169.95 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr V E - ogólny - geografia, fizyka, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 175,55 172.3 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr V F - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 182,37 176.9 Laureat
6 Liceum Ogólnokształcące nr V IB-MYP1 - międzynarodowy - program IBprogram IB, program IBprogram IB - j.ang,j.fran 212,31 207.65 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr V IB-MYP2 - międzynarodowy - program IBprogram IB, program IBprogram IB - j.ang,j.niem 217,03 211.55 Laureat
           
1 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1A - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 159,64 149.8 180.95
2 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1B1 - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 160,2 151.2 171.3
3 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1B2 - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 152,22 145.3 169.9
4 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1C1 - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 159,66 152.05 182.4
5 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1C2 - sportowy - pływanie - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 567,67 500.0 700.0
6 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1D1 - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 154,43 147.9 179.55
7 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1D2 - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 157,79 151.2 170.2
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego A - ogólny - biologia, chemia, fizyka - j.ang,j.niem 158,94 150.35 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego B1 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 174,6 166.95 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego B2 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 165,58 160.05 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego C - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 157,7 151.65 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego D1 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.ros 163,87 155.5 Laureat
6 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego D2 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.fran 168,83 161.65 178.9
7 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego E - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.fran 154,38 149.65 Laureat
8 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego F - ogólny - biologia, chemia, fizyka - j.ang,j.niem 149,1 144.1 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego G - ogólny - geografia, fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 165,11 161.1 175.75
10 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego H - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.ros 170,93 165.7 181.9
11 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego I - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 160,87 154.05 172.7
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego 0 wstępna - wstępny - język francuski - j.ang,j.fran 183,23 165.45 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego A1 matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 170,75 165.4 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego A2 matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.fran 169,33 164.9 182.9
4 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego A3 matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.ros 164,88 162.7 171.45
5 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego B1 biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.niem 166,74 163.55 170.65
6 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego B2 biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.fran 169,02 165.2 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego B3 biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.ros 165,7 160.95 184.45
8 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego C1 językowa - ogólny - język polski, język francuski - j.ang,j.fran 163,54 158.4 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego C2 językowa - ogólny - język francuski, matematyka - j.ang,j.fran 169,19 162.4 Laureat
10 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D1f humanistyczna z historią - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.fran 164,63 163.8 165.6
11 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D1n humanistyczna z historią - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.niem 164,3 161.8 Laureat
12 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D1r humanistyczna z historią - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.ros 160,91 157.0 168.25
13 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D2f humanistyczna z geografią - ogólny - geografia, język polski - j.ang,j.fran 171,08 169.05 Laureat
14 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D2n humanistyczna z geografią - ogólny - geografia, język polski - j.ang,j.niem 170,24 160.45 191.8
15 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D2r humanistyczna z geografią - ogólny - geografia, język polski - j.ang,j.ros 157,83 156.85 160.2
16 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E1f ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.fran 173,66 169.15 179.3
17 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E1n ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.niem 175,38 171.65 Laureat
18 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E1r ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.ros 169,69 167.5 173.45
19 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E2f ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie - j.ang,j.fran 168,17 164.75 171.15
20 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E2n ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie - j.ang,j.niem 166,68 160.8 183.75
21 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E2r ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie - j.ang,j.ros 162,2 160.8 Laureat
22 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego F dwujęzyczna - dwujęzyczny - historia, geografia, biologia, chemia, wiedza o społeczeństwie, język polski, matematyka - j.fran,j.ang 188,27 167.1 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr IX A - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 171,93 141.2 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr IX B - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.wło 167,83 163.1 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr IX C - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.hisz 170,16 162.85 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr IX D1 - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.ros 164,71 158.8 177.75
5 Liceum Ogólnokształcące nr IX D2 - ogólny - biologia, chemia, język niemiecki - j.ang,j.niem 160,1 155.5 174.1
6 Liceum Ogólnokształcące nr IX E - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.hisz 165,93 158.9 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr IX F1 - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.fran 166,4 159.45 177.75
8 Liceum Ogólnokształcące nr IX F2 - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 164,96 160.8 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr IX G1 - ogólny - informatyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.ros 170,19 168.2 174.6
10 Liceum Ogólnokształcące nr IX G2 - ogólny - informatyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.fran 169,88 153.05 180.4
11 Liceum Ogólnokształcące nr IX H - dwujęzyczny - historia, geografia - j.ang,j.hisz 100 100.0 100.0
12 Liceum Ogólnokształcące nr IX W - wstępny - język hiszpański - j.ang,j.hisz 172,69 150.35 196.8
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IA1 WIOŚLARSKA - sportowy - wioślarstwo - geografia, biologia, język angielski - j.ang,j.niem 44 37.0 51.0
2 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IA2 PRZYRODNICZA - ogólny - geografia, biologia, język angielski - j.ang,j.niem 158,27 152.05 177.15
3 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IB HUMANISTYCZNA - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 149,72 142.6 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IC BIOLOGICZNO-CHEMICZNA - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 152,82 142.2 193.25
5 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej ID MATEMATYCZNO-FIZYCZNA - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 155,3 143.55 180.95
6 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IE INFORMATYCZNA - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 157,21 144.65 174.4
7 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IF KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 145,11 139.3 162.8
8 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IG EKONOMICZNA - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 154,05 143.85 175.15
9 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej B Przyrodnicza - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.hisz, j.niem 137,21 126.1 157.95
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XI D dziennikarsko-medialna - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.hisz, j.niem 132,86 125.8 173.2
2 Liceum Ogólnokształcące nr XI E ekonomiczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.hisz, j.niem 144,08 136.5 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr XI P piłkarska - sportowy - piłka nożna dziewcząt - historia, geografia, biologia, chemia, wiedza o społeczeństwie, język polski, matematyka - j.ang,j.niem 66,38 44.0 79.0
4 Liceum Ogólnokształcące nr XI PR prawnicza - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.hisz, j.niem 136,14 125.7 163.85
5 Liceum Ogólnokształcące nr XI PS psychologiczna - ogólny - biologia, język polski - j.ang,j.hisz, j.niem 144,03 130.15 171.85
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-MATEMATYCZNA + GEOGRAFIA - ogólny - historia, geografia, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 162,83 158.0 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-MATEMATYCZNA + WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 169,38 163.6 180.25
3 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-POLONISTYCZNA + GEOGRAFIA - ogólny - historia, geografia, język polski - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 165,95 153.9 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-POLONISTYCZNA + WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 164,53 155.5 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-BIOLOGICZNA + CHEMIA - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 168,51 160.2 187.55
6 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-BIOLOGICZNA + FIZYKA - ogólny - biologia, fizyka, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 161,18 155.3 173.85
7 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-EKONOMICZNA + GEOGRAFIA - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 170,82 164.45 Laureat
8 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-EKONOMICZNA + WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język angielski, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 171,88 165.8 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I A1- Dziennikarsko- medialna- grupa dziennikarska - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 160,38 154.3 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I A2- Dziennikarsko-medialna- grupa medialna - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 155,51 151.05 168.25
3 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I B- Uniwersytecka Biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 158,45 152.45 172.25
4 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I C- Politechniczna - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.ros 165,53 160.55 184.8
5 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I D- Ekonomiczna - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 163,99 159.1 178.2
6 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I E1- Prawnicza- grupa z rozszerzonym programem nauczania historii - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 156,19 152.9 161.75
7 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I E2- Prawnicza-grupa z rozszerzonym programem nauczania WOS - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 160,61 155.75 Laureat
8 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I F- Architektoniczna - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 162,8 155.4 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I H1- z programem DSD- grupa ekonomiczna - ogólny - geografia, język niemiecki, matematyka - j.niem,j.ang 159,12 149.7 174.55
10 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I H2- z programem DSD- grupa przyrodnicza - ogólny - biologia, chemia, język niemiecki - j.niem,j.ang 157,27 144.1 188.85
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 A,B - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 170,64 162.1 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 C,D,E - ogólny - biologia, chemia, fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 156,7 114.1 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 F - dwujęzyczny - historia, fizyka, wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 198,02 175.9 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 G - dwujęzyczny - geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 189,86 170.7 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IA - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 127,56 109.3 148.25
2 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IB - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.niem 123,82 106.85 141.9
3 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IC - ogólny - biologia, język polski - j.ang,j.niem 137,18 126.3 164.6
4 Liceum Ogólnokształcące nr XV 1D - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.niem 131,13 123.05 147.2
5 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IE - ogólny - geografia, biologia - j.ang,j.niem 121,13 109.1 136.8
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1A - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.fran, j.niem 153,71 143.45 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1 B - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 163,79 157.0 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1 C - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 166,24 158.4 183.15
4 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1 D - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.fran, j.niem 164,78 155.35 176.9
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej A JĘZYKOWO-BIZNESOWA - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 156,94 151.7 170.25
2 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej B JĘZYKOWO-TURYSTYCZNA - ogólny - geografia, język angielski, język niemiecki - j.ang,j.niem 148,74 142.9 165.8
3 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej C MATEMATYCZNO-FIZYCZNO-INFORMATYCZNY - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 159,76 154.55 174.35
4 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej D BIOLOGICZNO-CHEMICZNY - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 147,08 142.6 158.1
5 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej E TEATRALNY - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 137,86 109.6 178.0
6 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej F MEDIALNA - ogólny - geografia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 150,17 145.45 164.0
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1LA - ogólny - geografia, biologia, informatyka, język angielski - j.ang,j.niem 125,97 109.45 157.7
2 Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1LMA - sportowy - pływanie - geografia, biologia, informatyka, język angielski - j.ang,j.niem 689 546.0 820.0
3 Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1LMC - sportowy - piłka nożna - geografia, biologia, informatyka, język angielski - j.ang,j.niem 68,27 60.0 78.0
           
1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LA - integracyjny - język polski, język angielski - j.ang,j.niem 102,13 58.75 155.0
2 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LB - integracyjny - cześć ogólnodostępna - język polski, język angielski - j.ang,j.niem 101,89 81.4 144.9
3 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LC - integracyjny - cześć ogólnodostępna - geografia, język polski - j.ang,j.niem 114,85 100.35 133.55
4 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LC - integracyjny - geografia, język polski - j.ang,j.niem 81,04 55.0 91.5
           
1 Liceum Ogólnokształcące w Długołęce Olimpijczyków Polskich 1A klasa biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 107,91 73.4 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące w Długołęce Olimpijczyków Polskich 1B klasa historyczno-społeczna - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 102,75 64.0 123.35
           
  Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. artystyczna - ogólny - historia - j.ang,j.niem 86,06 40.9 122.4
1 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. ekologiczna - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 88,6 42.4 120.0
2 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. policyjna - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 108,87 81.65 Laureat
3 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. policyjna - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 89,65 36.6 147.6
4 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. prawnicza - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 97,45 51.1 142.25
5 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. programistów - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 89,47 63.7 121.5
6 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. ratownik medyczny - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 88,85 40.8 135.6
7 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. strażacka - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 87,52 43.25 143.85
8 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. straży granicznej - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 84,71 38.5 137.9
9 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. trenera personalnego - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 96,09 48.75 144.6
10 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. wojskowa - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 97,52 76.8 121.7
11 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. wojskowa - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 83,89 36.95 165.15
           
1 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1a - ogólny - Technik informatyk - matematyka - j.ang-j.niem 129,02 117.05 153.0
2 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1b - ogólny - Technik przemysłu mody - język angielski - j.ang-j.niem 99,23 70.0 147.05
3 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1c - ogólny - Technik handlowiec - geografia - j.niem-j.ang 78,53 41.55 127.95
4 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1d - ogólny - Technik reklamy - geografia - j.ang-j.niem 102,81 88.3 133.15
           
1 Technikum nr 2 TA - ogólny - Technik mechanik - geografia, fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 77,05 53.3 138.6
2 Technikum nr 2 TC - ogólny - Technik pojazdów samochodowych - geografia, fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 103,08 78.2 Laureat
3 Technikum nr 2 TD - ogólny - Technik pojazdów samochodowych - geografia, fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 84,87 63.1 132.3
4 Technikum nr 2 TF - ogólny - Technik mechatronik - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang-j.niem 104,57 80.0 146.2
           
1 Technikum nr 3 TC - ogólny - Technik chłodnictwa i klimatyzacji - matematyka - j.ang-j.niem 85,8 47.75 122.95
2 Technikum nr 3 TE - ogólny - Technik elektryk - matematyka - j.ang-j.niem 85,98 38.6 144.8
3 Technikum nr 3 TEN - ogólny - Technik energetyk - matematyka - j.ang-j.niem 93 68.8 124.15
4 Technikum nr 3 TEO - ogólny - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej - matematyka - j.ang-j.niem 86,56 38.15 Laureat
5 Technikum nr 3 TM - ogólny - Technik mechatronik - matematyka - j.ang-j.niem 95,54 74.3 134.5
6 Technikum nr 3 TO - ogólny - Technik mechanik - matematyka - j.ang-j.niem 75,38 45.5 128.15
           
1 Technikum nr 5 Jana Kilińskiego 1 TF - ogólny - Technik usług fryzjerskich - biologia - j.ang-j.niem 94,37 65.7 155.15
2 Technikum nr 5 Jana Kilińskiego 1TH - ogólny - Technik handlowiec - geografia - j.ang-j.niem 64,76 36.3 106.7
           
1 Technikum nr 6 1 at1 - ogólny - Technik mechanik - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 101,11 85.3 117.0
2 Technikum nr 6 1 at2 - ogólny - Technik mechanik lotniczy - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 123,15 81.55 162.9
3 Technikum nr 6 1 bt1 - ogólny - Technik mechatronik - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 139,47 130.9 Laureat
4 Technikum nr 6 1 bt2 - ogólny - Technik automatyk - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 111,67 85.7 153.3
5 Technikum nr 6 1 ct - ogólny - Technik logistyk - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 110,49 91.0 147.55
6 Technikum nr 6 1 dt1 - ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 111,69 91.8 158.15
7 Technikum nr 6 1 dt2 - ogólny - Technik lotniskowych służb operacyjnych - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 120,64 89.9 151.9
           
1 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy A,B - ogólny - Technik informatyk - język angielski, matematyka - j.ang-j.niem 134,38 115.15 169.75
2 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy E - ogólny - Technik elektronik - język angielski - j.ang-j.niem 120,28 104.05 153.8
3 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy R - ogólny - Technik robotyk - język angielski - j.ang-j.niem 116,97 105.7 147.4
4 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy X - ogólny - Technik teleinformatyk - język angielski - j.ang-j.niem 120,85 103.55 185.8
           
1 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TA - ogólny - Technik handlowiec - język angielski - j.ang-j.niem 71,58 33.4 135.05
2 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TB - ogólny - Technik handlowiec - geografia, biologia - j.ang-j.niem 76,85 39.8 110.4
3 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TE - ogólny - Technik ekonomista - język angielski - j.ang-j.niem 102,75 37.9 152.6
4 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TF - ogólny - Technik ekonomista - geografia, biologia - j.ang-j.niem 88,19 39.8 135.5
           
1 Technikum nr 9 Ga - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - chemia, język angielski - j.ang-j.niem 81,35 48.75 143.5
2 Technikum nr 9 Gb - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - biologia, język angielski - j.ang-j.niem 112,89 88.4 160.7
3 Technikum nr 9 H - ogólny - Technik hotelarstwa - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 93,35 67.95 129.1
4 Technikum nr 9 L - ogólny - Kelner - biologia, język angielski - j.ang-j.niem 68,02 27.8 97.75
5 Technikum nr 9 L - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - biologia, język angielski - j.ang-j.niem 82,22 63.2 114.7
6 Technikum nr 9 T - ogólny - Technik organizacji turystyki - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 111,72 95.2 161.5
           
1 Technikum nr 10 A ogólny - Technik elektronik - matematyka - j.ang-j.niem 127,59 117.1 151.25
2 Technikum nr 10 B - ogólny - Technik automatyk - matematyka - j.ang-j.niem 145,91 130.65 158.1
3 Technikum nr 10 C - ogólny - Technik mechatronik - matematyka - j.ang-j.niem 144,57 124.05 Laureat
4 Technikum nr 10 DEF - ogólny - Technik informatyk - matematyka - j.ang-j.niem 140,79 126.4 180.55
5 Technikum nr 10 H - ogólny - Technik programista - matematyka - j.ang-j.niem 160,3 155.75 177.55
           
1 Technikum nr 11 a - ogólny - Technik budownictwa - matematyka - j.ang-j.niem 93,41 69.1 144.5
2 Technikum nr 11 b - ogólny - Technik budownictwa - matematyka - j.ang-j.niem 121,89 89.15 161.1
3 Technikum nr 11 d - ogólny - Technik dekarstwa - matematyka - j.ang-j.niem   45,4  
4 Technikum nr 11 g - ogólny - Technik geodeta - matematyka - j.ang-j.niem 85,73 47.85 126.7
           
1 Technikum nr 12 TE - ogólny - Technik elektroenergetyk transportu szynowego - fizyka - j.ang-j.niem 119,59 58.2 160.35
2 Technikum nr 12 TK - ogólny - Technik transportu kolejowego - geografia - j.ang-j.niem 100,55 75.9 Laureat
3 Technikum nr 12 TL - ogólny - Technik logistyk - geografia - j.ang-j.niem 116,92 95.95 153.6
4 Technikum nr 12 TLiP (klasa mundurowa) - ogólny - Technik logistyk - geografia - j.ang-j.niem 86,58 59.9 137.45
5 Technikum nr 12 TP - ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali - geografia - j.ang-j.niem 87,78 69.8 106.65
6 Technikum nr 12 TS - ogólny - Technik spedytor - geografia - j.ang-j.niem 91,82 79.35 Laureat
           
1 Technikum nr 13 ABP - ogólny - Technik ekonomista - geografia - j.ang-j.niem 121,71 88.4 174.55
2 Technikum nr 13 CP - ogólny - Technik rachunkowości - geografia - j.ang-j.niem 88,04 44.9 129.5
3 Technikum nr 13 DP - ogólny - Technik reklamy - matematyka - j.ang-j.hisz 123,11 102.0 158.25
           
1 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TE - integracyjny - cześć ogólnodostępna - Technik ekonomista - język angielski - j.ang-j.niem 78,98 52.05 146.5
2 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TE - integracyjny - Technik ekonomista - język angielski - j.ang-j.niem 148,25 148.25 148.25
3 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TR - integracyjny - cześć ogólnodostępna - Technik reklamy - język angielski - j.ang-j.niem 91,5 68.25 121.55
4 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TR - integracyjny - Technik reklamy - język angielski - j.ang-j.niem 113 113.0 113.0
           
1 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1AB - ogólny - Technik analityk - chemia - j.ang-j.niem 117,81 76.05 160.6
2 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1AB - ogólny - Technik ochrony środowiska - biologia - j.ang-j.niem 123,2 101.45 165.1
3 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1C - ogólny - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej - informatyka - j.ang-j.niem 140,77 121.65 172.15
4 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1D - ogólny - Technik fotografii i multimediów - plastyka - j.ang-j.niem 141,08 126.55 166.75
5 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1E - ogólny - Technik reklamy - informatyka - j.ang-j.niem 122,83 111.2 157.35
           
1 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Ap - ogólny - Technik architektury krajobrazu - biologia, matematyka - j.ang-j.niem 100,15 49.4 160.2
2 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1DTp - dwujęzyczny - Technik organizacji turystyki - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 141,48 124.25 Laureat
3 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Ep - ogólny - Technik ekonomista - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 106,48 40.8 156.8
4 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Gp - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - biologia, chemia - j.ang-j.niem 83,36 47.75 151.6
5 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Hp - ogólny - Technik hotelarstwa - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 80,36 32.9 134.95
6 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Rp - ogólny - Technik rachunkowości - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 72,89 45.0 96.4
7 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Tp - ogólny - Technik organizacji turystyki - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 89,26 48.55 132.0
           
1 Technikum nr 18 Klasa 1A Technik weterynarii - ogólny - Technik weterynarii - biologia, chemia - j.ang-j.niem 130,08 110.6 Laureat
2 Technikum nr 18 Klasa 1B Technik weterynarii - ogólny - Technik weterynarii - biologia, chemia - j.ang-j.niem 110,21 99.9 Laureat
3 Technikum nr 18 Klasa 1C Technik optyk - ogólny - Technik optyk - biologia, chemia - j.ang-j.niem 80,04 32.3 121.15
4 Technikum nr 18 Klasa 1D Technik ortopeda - ogólny - Technik ortopeda - biologia, chemia - j.ang-j.niem 88,21 50.1 114.05
           
1 Technikum nr 19 1 ABT - ogólny - Technik informatyk - matematyka - j.ang-j.niem 125,4 105.2 170.05
           
1 Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu I TŻP - ogólny - Technik żeglugi śródlądowej - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 90,35 34.9 Laureat
           
1 Technikum Salezjańskie  TECHNIK ELEKTRONIK dla przemysłu lotniczego - ogólny - Technik elektronik - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 117,13 95.0 142.6
           
1 Copacabana Technikum Fryzjerskie we Wrocławiu technik usług fryzjerskich - ogólny - Technik usług fryzjerskich - biologia - j.ang-j.niem 65,18 50.3 Laureat
           
1 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Branżowa I TH a - ogólny - Technik hotelarstwa - język angielski - j.ang-j.niem 93,49 44.5 Laureat
2 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Technikum we Wrocławiu I TH b - ogólny - Technik hotelarstwa - język angielski - j.ang-j.niem 84,17 45.0 116.65
3 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Technikum we Wrocławiu I TŻ - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - język angielski - j.ang-j.niem 77,67 54.35 158.65
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 Polskich Zwycięzców Enigmy K - ogólny - Elektronik - j.ang 65,68 23.55 100.65
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BA - ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - j.ang 69,61 34.1 106.25
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BC - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - j.ang 62 42.8 87.0
3 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BD - ogólny - Lakiernik samochodowy - j.niem 47,74 34.0 64.9
4 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BF - ogólny - Mechanik motocyklowy - j.ang 62,19 40.55 84.45
5 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BK - ogólny - Kierowca mechanik - j.ang 53,33 38.45 74.55
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 e - ogólny - Elektryk - j.ang 58,52 28.95 108.55
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 em - ogólny - Elektromechanik - j.ang 59,65 30.8 97.0
3 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 m - ogólny - Mechanik-monter maszyn i urządzeń - j.ang 63,62 53.15 81.45
4 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 o - ogólny - Operator obrabiarek skrawających - j.ang 57,31 50.2 64.3
5 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 s - ogólny - Ślusarz - j.ang 55,33 35.85 77.9
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 Gen. Józefa Bema t1 - ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - j.ang 63,04 25.9 108.65
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 C - ogólny - Cukiernik - j.ang 60,59 27.2 115.45
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FA - ogólny - Fryzjer - j.ang 63,95 28.5 126.6
3 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FB - ogólny - Fryzjer - j.ang 61,95 42.15 83.0
4 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FC - ogólny - Fryzjer - j.ang 51,85 31.7 63.0
5 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FD - ogólny - Fryzjer - j.ang 55,89 36.1 83.3
6 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 K - ogólny - Kucharz - j.ang 54,68 31.4 84.25
7 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 M - ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - j.niem 47,77 26.6 82.3
8 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 ME 1 - ogólny - Blacharz samochodowy - j.niem 47,76 27.65 99.65
9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 ME 2 - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - j.niem 56,64 24.85 109.25
10 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 S - ogólny - Sprzedawca - j.ang 67,65 28.1 117.1
11 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W1 - ogólny - Piekarz - j.ang 78,72 56.6 98.7
12 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W10 - ogólny - Lakiernik samochodowy - j.niem 57,88 40.15 94.65
13 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W11 - ogólny - Elektryk - j.niem 38,9 29.95 53.5
14 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W12 - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - j.niem 38,12 23.55 50.6
15 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W2 - ogólny - Stolarz - j.ang 87,08 80.4 93.75
16 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W4 - ogólny - Fotograf - j.ang 96,32 89.9 103.6
17 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W5 - ogólny - Dekarz - j.ang 62,3 62.3 62.3
18 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W6 - ogólny - Krawiec - j.ang 64,85 61.5 68.2
19 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W7 - ogólny - Murarz-tynkarz - j.niem 45,4 45.4 45.4
20 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W8 - ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - j.niem 61,95 61.95 61.95
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 1 bs1 - ogólny - Operator obrabiarek skrawających - j.ang 44 26.85 57.35
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 1 bs2 - ogólny - Mechatronik - j.ang 57,19 19.85 88.0
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 9 B - ogólny - Kucharz - j.ang 60,81 23.1 114.6
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 BM - ogólny - Magazynier-logistyk - j.ang 58,6 35.15 84.3
           
1 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Branżowa I SB - ogólny - Kucharz - j.ang 56,27 24.15 92.2
           

  

Wyniki rekrutacji w roku 2020 po I naborze

*Nie dotyczy- w danej klasie było więcej miejsc niż chętnych, stąd brak minimalnej liczby punktów.

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła

Oddział/grupa rekrutacyjna

Minimalna liczba punktów

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1AP1 - ogólny - język angielski, język niemiecki

144.35

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1AP2 - ogólny - język angielski, język rosyjski

121.85

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1BP1 - ogólny - język angielski, język niemiecki

133.95

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1BP2 - ogólny - język angielski, język rosyjski

126.2

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1CP1 - ogólny - język angielski, język niemiecki

131.35

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1CP2 - ogólny - język angielski, język francuski

122.15

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1DP1 - ogólny - język angielski,język niemiecki

118.95

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1DP2 - ogólny - język niemiecki,język angielski

113.3

Liceum Ogólnokształcące nr I    Danuty Siedzikówny "Inki"

1EP1 - ogólny - język angielski, język rosyjski

129.2

Liceum Ogólnokształcące nr I   Danuty Siedzikówny "Inki"

1EP2 - ogólny - język niemiecki, język angielski

125.6

     

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 A1 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - lekkoatletyka - sportowy - lekkoatletyka - język angielski, język niemiecki

365.0

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 A2 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - koszykówka chłopców - sportowy - koszykówka - język angielski, język niemiecki

65.0

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 A3 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - siatkówka dziewcząt - sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - język angielski, język niemiecki

72.0

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 B - oddział prawniczy - ogólny - język angielski, język niemiecki

106.85

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 C - oddział politechniczny - ogólny - język angielski, język niemiecki

123.25

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 D - oddział medyczny - ogólny - język angielski, język niemiecki

123.6

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 E - oddział informatyczno-geograficzny - ogólny - język angielski, język niemiecki

105.35

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1 F - oddział dyplomacji europejskiej - ogólny - język angielski, język niemiecki

102.25

     

Liceum Ogólnokształcące nr III                  Adama Mickiewicza

A - matematyczna uniwersytecka - ogólny - język angielski, język niemiecki

171.1

Liceum Ogólnokształcące nr III                     Adama Mickiewicza

B- architektoniczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

151.1

Liceum Ogólnokształcące nr III                  Adama Mickiewicza

C- matematyczno- informatyczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

180.2

Liceum Ogólnokształcące nr III                     Adama Mickiewicza

D- matematyczno-fizyczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

177.1

Liceum Ogólnokształcące nr III                     Adama Mickiewicza

E- biologiczno-chemiczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

172.45

     

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

A+1 - ogólny - język angielski, język niemiecki

131.25

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

A+2 - ogólny - język angielski, język francuski

124.95

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

B+1 - ogólny - język angielski, język niemiecki

138.95

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

B+2 - ogólny - język angielski, język francuski

122.95

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

C+ - ogólny - język angielski, język niemiecki

113.75

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

D+ - ogólny - język angielski, język niemiecki

114.45

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

E+ - ogólny - język angielski, język niemiecki

128.05

Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego

F+ - ogólny - język angielski, język niemiecki

131.35

     

Liceum Ogólnokształcące nr V

A - ogólny - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

160.55

Liceum Ogólnokształcące nr V

B - ogólny - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

171.25

Liceum Ogólnokształcące nr V

C - ogólny - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

168.3

Liceum Ogólnokształcące nr V

E - ogólny - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

165.55

Liceum Ogólnokształcące nr V

F - ogólny - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

173.1

Liceum Ogólnokształcące nr V

IB-MYP1 - międzynarodowy - język angielski, język francuski

197.5

Liceum Ogólnokształcące nr V

IB-MYP2 - międzynarodowy - język angielski, język niemiecki

202.7

     

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1A1 – matematyczno-geograficzno-angielski - ogólny - język angielski, język niemiecki

144.8

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1A2- matematyczno-biologiczno-angielski - ogólny - język angielski, język niemiecki

142.25

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1B1 –matematyczno-fizyczno-informatyczny - ogólny - język angielski, język niemiecki

152.5

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1B2 – matematyczno-fizyczno-angielski - ogólny - język angielski, język niemiecki

149.25

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1C – biologiczno-chemiczno-angielski - ogólny - język angielski, język niemiecki

144.45

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1D1- język polski- historia - angielski - ogólny - język angielski, język niemiecki

137.8

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1D2 – język polski- geografia-j. angielski - ogólny - język angielski, język niemiecki

137.15

Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

1D3- język polski- WOS- j. angielski - ogólny - język angielski, język niemiecki

136.45

     

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

A - ogólny - język angielski, język niemiecki

146.95

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

B - ogólny - język angielski, język niemiecki

163.65

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

C - ogólny - język angielski, język niemiecki

141.4

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

D1 - ogólny - język angielski, język rosyjski

152.5

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

D2 - ogólny - język angielski ,język francuski

163.25

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

E - ogólny - język angielski, język francuski

140.65

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

F - ogólny - język angielski, język niemiecki

134.25

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

G - ogólny - język angielski, język niemiecki

153.85

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

H - ogólny - język angielski, język rosyjski

164.65

Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

I - ogólny - język angielski, język niemiecki

150.45

     

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

0 wstępna dwujęzyczna z j. francuskim - wstępny - język francuski, język angielski

99.45

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

1F - dwujęzyczny - język francuski, język angielski

Z rezerwacji

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

A matematyczno- fizyczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

158.95

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

B biologiczno-chemiczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

157.95

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

C1 językowa z rozsz. matematyką - ogólny - język angielski, język francuski

154.15

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

C2 językowa z rozsz. j. polskim - ogólny - język angielski, język francuski

151.85

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

D1 humanistyczna - ogólny - język angielski, język francuski

153.05

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

D2 j. polski, geografia - ogólny - język angielski, język francuski

155.8

Liceum Ogólnokształcące nr VIII   Bolesława Krzywoustego

E matematyczno-geograficzna - ogólny - język angielski, język rosyjski

152.55

     

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1A4 - ogólny - język angielski, język niemiecki

161.75

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1B4 - ogólny - język angielski, język włoski

163.05

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1C1 - ogólny - język angielski, język hiszpański

169.35

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1C2 - ogólny - język angielski, język hiszpański

154.9

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1D1 - ogólny - język angielski, język rosyjski

157.65

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1D2 - ogólny - język angielski, język niemiecki

154.65

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1E4 - ogólny - język angielski, język hiszpański

148.65

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1F1 - ogólny - język angielski, język francuski

150.3

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1F2 - ogólny - język angielski, język niemiecki

152.05

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1H - dwujęzyczny - język hiszpański, język angielski

Z rezerwacji

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1S1 - sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - język angielski, język niemiecki

31.0

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1S2 - sportowy - piłka ręczna chłopców - język angielski, język niemiecki

98.0

Liceum Ogólnokształcące nr IX

1W - wstępny - język angielski, język hiszpański

113.85

     

Liceum Ogólnokształcące nr X                 Stefanii Sempołowskiej

IA - sportowy - wioślarstwo - język angielski, język niemiecki

38.0

Liceum Ogólnokształcące nr X              Stefanii Sempołowskiej

IB - ogólny - język angielski, język niemiecki

124.85

Liceum Ogólnokształcące nr X                 Stefanii Sempołowskiej

IC1 - ogólny - język angielski, język niemiecki

141.8

Liceum Ogólnokształcące nr X                 Stefanii Sempołowskiej

IC2 - ogólny - język angielski, język rosyjski

103.5

Liceum Ogólnokształcące nr X                 Stefanii Sempołowskiej

ID - ogólny - język angielski, język niemiecki

142.15

Liceum Ogólnokształcące nr X                 Stefanii Sempołowskiej

IE - ogólny - język angielski, język niemiecki

149.2

Liceum Ogólnokształcące nr X                 Stefanii Sempołowskiej

IF - ogólny - język angielski, język niemiecki

122.05

Liceum Ogólnokształcące nr X                 Stefanii Sempołowskiej

IG - ogólny - język angielski, język niemiecki

115.4

     

Liceum Ogólnokształcące nr XI

1 D Dziennikarsko-medialna - ogólny - język angielski, język hiszpański, język niemiecki

111.95

Liceum Ogólnokształcące nr XI

1 S siatkarska - sportowy - piłka siatkowa - język angielski, język niemiecki

50.0

Liceum Ogólnokształcące nr XI

1 W Wodniacka - sportowy - wioślarstwo - język angielski, język niemiecki

Nie dotyczy

Liceum Ogólnokształcące nr XI

1B Przyrodnicza - ogólny - język angielski, język hiszpański, język niemiecki

117.6

Liceum Ogólnokształcące nr XI

1E Ekonomiczna - ogólny - język angielski, język hiszpański, język niemiecki

112.65

Liceum Ogólnokształcące nr XI

1P piłka nożna dziewcząt - sportowy - piłka nożna dziewcząt - język angielski, język niemiecki

46.0

     

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

HISTORYCZNO-MATEMATYCZNA+GEOGRAFIA - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

151.6

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

HISTORYCZNO-MATEMATYCZNA+WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

156.75

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

HISTORYCZNO-POLONISTYCZNA+GEOGRAFIA - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

147.05

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

HISTORYCZNO-POLONISTYCZNA+WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

148.35

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

MATEMATYCZNO-BIOLOGICZNA+CHEMIA - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

151.65

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

MATEMATYCZNO-BIOLOGICZNA+FIZYKA - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

146.5

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

MATEMATYCZNO-EKONOMICZNA+GEOGRAFIA - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

156.15

Liceum Ogólnokształcące nr XII     Bolesława Chrobrego

MATEMATYCZNO-EKONOMICZNA+WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

156.3

     

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I - H2 - Klasa z programem DSD - ogólny - język niemiecki, język angielski

106.5

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I - H1 - Klasa z programem DSD - ogólny - język niemiecki, język angielski

105.95

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I A1 -Dziennikarsko-Medialna - grupa dziennikarska - ogólny - język angielski, język niemiecki

146.75

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I A2 - Dziennikarsko-Medialna- grupa medialna - ogólny - język angielski, język niemiecki

141.9

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I B - Uniwersytecka Biologiczno-chemiczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

145.55

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I C - Politechniczna - ogólny - język angielski, język rosyjski

154.9

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I D - Ekonomiczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

153.4

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I E1 - Prawnicza- grupa z rozszerzonym programem nauczania historii - ogólny - język angielski, język niemiecki

145.05

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I E2 - Prawnicza- grupa z rozszerzonym programem nauczania WOS - ogólny - język angielski, język niemiecki

147.4

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I F - Architektoniczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

154.0

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I G1 - Lingwistyczno-Kulturoznawcza - grupa z językiem rosyjskim - ogólny - język angielski, język rosyjski

141.25

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

I G2 - Lingwistyczno-Kulturoznawcza-grupa z   językiem francuskim - ogólny - język angielski, język francuski

147.15

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

0 - wstępny - język angielski, nie dotyczy

133.15

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

1A - matematyczno-informatyczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

155.6

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

1B - matematyczno-fizyczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

158.55

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

1C, 1D - chemiczna - ogólny - język angielski, język niemiecki

158.1

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

1E - ekonomiczna - dwujęzyczny - język angielski, język niemiecki

132.55

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

1F - prawno-ekonomiczna - dwujęzyczny - język angielski, język niemiecki

188.85

     

Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego

1A - ogólny - język angielski, język niemiecki

99.45

Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego

1B - ogólny - język angielski, język niemiecki

99.25

Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego

1C - ogólny - język angielski, język niemiecki

117.9

Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego

1D - ogólny - język angielski, język niemiecki

109.65

Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego

1E - ogólny - język angielski, język niemiecki

97.8

     

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

1 A - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki

136.95

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

1 B - ogólny - język angielski, język niemiecki

145.75

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

1 C - ogólny - język angielski, język niemiecki

154.85

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

1 D - ogólny - język angielski, język francuski, język niemiecki

152.4

     

Liceum Ogólnokształcące nr XVII     Agnieszki Osieckiej

A-JĘZYKOWO-BIZNESOWA - ogólny - język angielski, język niemiecki

141.3

Liceum Ogólnokształcące nr XVII     Agnieszki Osieckiej

B-JĘZYKOWO-TURYSTYCZNA - ogólny - język angielski, język niemiecki

131.5

Liceum Ogólnokształcące nr XVII     Agnieszki Osieckiej

C-MATEMATYCZNO-FIZYCZNO-INFORMATYCZNA - ogólny - język angielski, język niemiecki

143.25

Liceum Ogólnokształcące nr XVII     Agnieszki Osieckiej

D-BIOLOGICZNO-CHEMICZNA - ogólny - język angielski, język niemiecki

134.95

Liceum Ogólnokształcące nr XVII     Agnieszki Osieckiej

E-TEATRALNA - ogólny - język angielski, język niemiecki

107.05

Liceum Ogólnokształcące nr XVII     Agnieszki Osieckiej

F-MEDIALNA - ogólny - język angielski, język niemiecki

132.3

     

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1LA - ogólny - język angielski, język niemiecki

97.65

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1LMA Oddział Mistrzostwa Sportowego - sportowy - pływanie - język angielski, język niemiecki

440.0

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1LMC Oddział Mistrzostwa Sportowego - sportowy - piłka nożna - język angielski, język niemiecki

60.0

     

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX

1 LA - integracyjny - cześć ogólnodostępna język angielski, język niemiecki

98.85

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX

1LB - integracyjny - cześć ogólnodostępna język angielski, język niemiecki

75.25

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX

1LC - integracyjny - cześć ogólnodostępna język angielski, język niemiecki

89.0

     

Liceum Ogólnokształcące w Długołęce          Olimpijczyków Polskich

Ia BIOLOGICZNO-CHEMICZNA - ogólny - język angielski, język niemiecki

66.3

Liceum Ogólnokształcące w Długołęce           Olimpijczyków Polskich

Ib HISTORYCZNO-SPOŁECZNA - ogólny - język angielski, język niemiecki

69.3

     

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

LSM- klasa policyjna - ogólny - język angielski, język niemiecki

35.1

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

LSM- klasa ratowników medycznych - ogólny - język angielski, język niemiecki

53.9

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

LSM- klasa strażacka - ogólny - język angielski, język niemiecki

39.45

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

LSM- klasa wojskowa - ogólny - język angielski, język niemiecki

47.8

     

Europejskie Liceum IT we Wrocławiu

ELIT- klasa programistów - ogólny - język angielski, język niemiecki

78.05

Europejskie Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu

ELSM- klasa prawnicza - ogólny - język angielski, język niemiecki

42.15

Europejskie Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu

ELSM- klasa trener personalny - ogólny - język angielski, język niemiecki

38.0

     

Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Liceum Ogólnokształcące

LO profil humanistyczny - ogólny - język angielski, język niemiecki

101.55

Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Liceum Ogólnokształcące

LO profil przyrodniczy - ogólny - język angielski, język niemiecki

91.35

Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Liceum Ogólnokształcące

LO profil ścisły - ogólny - język angielski, język niemiecki

109.05

Technikum 

Szkoła

Oddział/grupa rekrutacyjna

Minimalna liczba punktów

Technikum nr 1

1a - ogólny - Technik informatyk - język angielski-język niemiecki

86.15

Technikum nr 1

1b - ogólny - Technik przemysłu mody - język angielski-język niemiecki

48.6

Technikum nr 1

1c - ogólny - Technik handlowiec - język niemiecki- język angielski

41.35

Technikum nr 1

1d - ogólny - Technik reklamy - język angielski-język niemiecki

60.0

     

Technikum nr 2

TA - ogólny - Technik mechanik - język angielski-język niemiecki

32.95

Technikum nr 2

TC1 - ogólny - Technik pojazdów samochodowych - język angielski-język niemiecki

64.25

Technikum nr 2

TD2 - ogólny - Technik pojazdów samochodowych - język angielski-język niemiecki

33.85

Technikum nr 2

TF - ogólny - Technik mechatronik - język angielski-język niemiecki

67.25

     

Technikum nr 3

TC - ogólny - Technik chłodnictwa i klimatyzacji - język angielski-język niemiecki

38.15

Technikum nr 3

TE - ogólny - Technik elektryk - język angielski-język niemiecki

59.1

Technikum nr 3

TEN - ogólny - Technik energetyk - język angielski-język niemiecki

53.05

Technikum nr 3

TEO - ogólny - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej - język angielski-język niemiecki

40.35

Technikum nr 3

TM - ogólny - Technik mechatronik - język angielski-język niemiecki

34.3

Technikum nr 3

TO - ogólny - Technik mechanik - język angielski-język niemiecki

35.3

Technikum nr 3

TUD - ogólny - Technik urządzeń dźwigowych - język angielski-

Nie dotyczy

     

Technikum nr 5        

1 TF - ogólny - Technik usług fryzjerskich - język angielski-język niemiecki

49.25

Technikum nr 5        

1 TH - ogólny - Technik handlowiec - język angielski-język niemiecki

75.7

     

Technikum nr 6

1 at1 - ogólny - Technik mechanik - język angielski-język niemiecki

46.75

Technikum nr 6

1 at2 - ogólny - Technik mechanik lotniczy - język angielski-język niemiecki

43.65

Technikum nr 6

1 bt1 - ogólny - Technik mechatronik - język angielski-język niemiecki

96.95

Technikum nr 6

1 bt2 - ogólny - Technik automatyk - język angielski-język niemiecki

41.7

Technikum nr 6

1 ct - ogólny - Technik logistyk - język angielski-język niemiecki

87.95

Technikum nr 6

1 dt1 - ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali - język angielski-język niemiecki

73.1

Technikum nr 6

1 dt2 - ogólny - Technik lotniskowych służb operacyjnych - język angielski-język niemiecki

91.05

     

Technikum nr 7                  

A, B - ogólny - Technik informatyk - język angielski-język niemiecki

102.5

Technikum nr 7                  

E - ogólny - Technik elektronik - język angielski-język niemiecki

35.05

Technikum nr 7                  

X - ogólny - Technik teleinformatyk - język angielski-język niemiecki

71.2

     

Technikum nr 8

1TA - ogólny - Technik handlowiec - język angielski-język niemiecki

32.9

Technikum nr 8

1TB - ogólny - Technik handlowiec - język angielski-język niemiecki

74.65

Technikum nr 8

1TE - ogólny - Technik ekonomista - język angielski-język niemiecki

27.65

Technikum nr 8

1TF - ogólny - Technik ekonomista - język angielski-język niemiecki

39.2

     

Technikum nr 9

Ga - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - język angielski-język niemiecki

50.85

Technikum nr 9

Gb - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - język angielski-język niemiecki

53.0

Technikum nr 9

H - ogólny - Technik hotelarstwa - język angielski-język niemiecki

58.95

Technikum nr 9

L - ogólny - Technik usług kelnerskich - język angielski-język niemiecki

45.9

Technikum nr 9

L - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - język angielski-język niemiecki

43.7

Technikum nr 9

T - ogólny - Technik organizacji turystyki - język angielski-język niemiecki

83.0

     

Technikum nr 10

A - ogólny - Technik elektronik - język angielski-język niemiecki

93.95

Technikum nr 10

B - ogólny - Technik automatyk - język angielski-język niemiecki

99.6

Technikum nr 10

C - ogólny - Technik mechatronik - język angielski-język niemiecki

112.6

Technikum nr 10

DEFG - ogólny - Technik informatyk - język angielski-język niemiecki

108.05

Technikum nr 10

H - ogólny - Technik programista - język angielski-język niemiecki

120.85

Technikum nr 11

a - ogólny - Technik budownictwa - język angielski-język niemiecki

31.15

Technikum nr 11

b - ogólny - Technik budownictwa - język angielski-język niemiecki

82.35

Technikum nr 11

g - ogólny - Technik geodeta - język angielski-język niemiecki

49.25

     

Technikum nr 12

TE - ogólny - Technik elektroenergetyk transportu szynowego - język angielski, język niemiecki-język angielski, język niemiecki

74.05

Technikum nr 12

TK - ogólny - Technik transportu kolejowego - język angielski, język niemiecki- język angielski, język niemiecki

65.85

Technikum nr 12

TL - ogólny - Technik logistyk - język angielski, język niemiecki- język angielski, język niemiecki

92.6

Technikum nr 12

TLiP (klasa mundurowa) - ogólny - Technik logistyk - język angielski, język niemiecki- język angielski, język niemiecki

41.85

Technikum nr 12

TP - ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali - język angielski, język niemiecki- język angielski, język niemiecki

20.45

Technikum nr 12

TS - ogólny - Technik spedytor - język angielski, język niemiecki- język angielski, język niemiecki

74.85

     

Technikum nr 13

1 ap - ogólny - Technik ekonomista - język angielski-język niemiecki

109.65

Technikum nr 13

1 bp - ogólny - Technik ekonomista - język angielski-język niemiecki

87.55

Technikum nr 13

1 cp - ogólny - Technik rachunkowości - język angielski-język niemiecki

59.6

Technikum nr 13

1 dp - ogólny - Technik reklamy - język angielski-język hiszpański

108.25

     

Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi

1TE - integracyjny - cześć ogólnodostępna technik ekonomista - język angielski-język niemiecki

45.45

Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi

1TR - integracyjny - cześć ogólnodostępna Technik reklamy - język angielski-język niemiecki

74.3

     

Technikum nr 15  

1AB - ogólny - Technik analityk - język angielski-język niemiecki

120.25

Technikum nr 15  

1AB - ogólny - Technik ochrony środowiska - język angielski-język niemiecki

85.25

Technikum nr 15  

1C - ogólny - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej - język angielski-język niemiecki

107.25

Technikum nr 15  

1D - ogólny - Technik fotografii i multimediów - język angielski-język niemiecki

112.45

Technikum nr 15  

1E - ogólny - Technik reklamy - język angielski-język niemiecki

92.55

     

Technikum nr 16                  

1Ap - ogólny - Technik architektury krajobrazu - język angielski-język niemiecki

51.25

Technikum nr 16                  

1DHp - DWUJĘZYCZNY - dwujęzyczny - Technik hotelarstwa - język angielski-język niemiecki

60.95

Technikum nr 16                  

1DTp - DWUJĘZYCZNY - dwujęzyczny - Technik organizacji turystyki - język angielski-język niemiecki

70.75

Technikum nr 16                  

1Ep - ogólny - Technik ekonomista - język angielski-język niemiecki

56.25

Technikum nr 16                  

1Gp - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - język angielski-język niemiecki

26.1

Technikum nr 16                

1Hp - ogólny - Technik hotelarstwa - język angielski-język niemiecki

31.2

Technikum nr 16                    

1Tp - ogólny - Technik organizacji turystyki - język angielski-język niemiecki

50.95

     

Technikum nr 18

KLASA 1 A - ogólny - Technik weterynarii - język angielski-język niemiecki

80.25

Technikum nr 18

KLASA 1B - ogólny - Technik weterynarii - język angielski-język niemiecki

48.2

Technikum nr 18

KLASA 1C - ogólny - Technik optyk - język angielski-język niemiecki

39.7

Technikum nr 18

KLASA 1D - ogólny - Technik ortopeda - język angielski-język niemiecki

52.55

     

Technikum nr 19

trening kreatywności - ogólny - Technik informatyk - język angielski-język niemiecki

69.0

     

Copacabana Technikum Fryzjerskie we Wrocławiu

Technik usług fryzjerskich - ogólny - Technik usług fryzjerskich - język angielski-język niemiecki

41.2

     

Europejskie Technikum Menedżerskie we Wrocławiu

ETM - technik informatyk - ogólny - Technik informatyk - język angielski-język niemiecki

62.75

Europejskie Technikum Menedżerskie we Wrocławiu

ETM- technik teleinformatyk - ogólny - Technik teleinformatyk - język angielski-język niemiecki

Nie dotyczy

Europejskie Technikum Menedżerskie we Wrocławiu

ETM- technik usług fryzjerskich - ogólny - Technik usług fryzjerskich - język angielski-język niemiecki

33.4

     

Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Technikum

Technik informatyk - ogólny - Technik informatyk - język angielski-język niemiecki

85.05

Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Technikum

Technik logistyk - ogólny - Technik logistyk - język angielski-język niemiecki

80.85

     

Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Technikum we Wrocławiu

I TH - ogólny - Technik hotelarstwa - język angielski-język niemiecki

40.85

Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Technikum we Wrocławiu

I TŻ - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - język angielski-język niemiecki

40.75

     

Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu

1TŻP - ogólny - Technik żeglugi śródlądowej - język angielski-język niemiecki

38.6

                                                                                                   Branżowa Szkoła I stopnia
Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 K - ogólny - Elektronik - język angielski 28.6
   
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BA - ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - język angielski 17.85
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BC - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - język angielski 40.85
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BE - ogólny - Blacharz samochodowy - język niemiecki Nie dotyczy*
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BF - ogólny - Mechatronik - język niemiecki 32.95
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BG - ogólny - Lakiernik samochodowy - język niemiecki 32.05
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BJ - ogólny - Mechanik motocyklowy - język angielski 46.65
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BK - ogólny - Kierowca mechanik - język niemiecki 29.15
 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 e - ogólny - Elektryk - język angielski 29.7
Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 em - ogólny - Elektromechanik - język angielski 32.45
Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 m - ogólny - Mechanik-monter maszyn i urządzeń - język angielski 41.15
Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 o - ogólny - Operator obrabiarek skrawających - język angielski 49.95
Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 s - ogólny - Ślusarz - język angielski 52.15
 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 Gen. Józefa Bema t1 - ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - język angielski 28.85
Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 Gen. Józefa Bema t2 - ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - język niemiecki Nie dotyczy*
 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 C - ogólny - Cukiernik - język angielski 19.7
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 FA - ogólny - Fryzjer - język angielski 40.95
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 FB - ogólny - Fryzjer - język angielski 32.45
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 L1 - ogólny - Automatyk - język angielski 32.4
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 L2 - ogólny - Elektromechanik - język angielski 29.75
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 M - ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - język niemiecki 22.15
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 PK1 - ogólny - Kucharz - język angielski 34.4
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 PK2 - ogólny - Piekarz - język angielski Nie dotyczy*
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 S - ogólny - Sprzedawca - język angielski 27.4
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W1 - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - język niemiecki 33.15
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W10 - ogólny - Lakiernik samochodowy - język niemiecki 37.45
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W11 - ogólny - Elektryk - język niemiecki 23.55
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W2 - ogólny - Stolarz - język angielski 43.2
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W3 - ogólny - Tapicer - język angielski 93.75
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W4 - ogólny - Fotograf - język angielski 83.9
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W5 - ogólny - Dekarz - język angielski Nie dotyczy*
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W6 - ogólny - Krawiec - język angielski 71.75
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W7 - ogólny - Murarz-tynkarz - język niemiecki 42.7
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W8 - ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - język niemiecki 24.2
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 1 W9 - ogólny - Blacharz samochodowy - język niemiecki Nie dotyczy*
   
Branżowa Szkoła I stopnia nr 6  1 bs1 - ogólny - Operator obrabiarek skrawających - język angielski 35.65 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 1 bs2 - ogólny - Mechatronik - język angielski 42.25
 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 9 B - ogólny - Kucharz - język angielski 28.5
Branżowa Szkoła I stopnia nr 9 BK - ogólny - Kelner - język angielski 37.95
Branżowa Szkoła I stopnia nr 9 BK - ogólny - Kucharz - język angielski 30.25
 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 10 1bk - ogólny - Krawiec - język angielski Nie dotyczy*
Branżowa Szkoła I stopnia nr 10 1bs - ogólny - Sprzedawca - język angielski Nie dotyczy*
 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 BM - ogólny - Magazynier-logistyk - język angielski 42.4
 
Europejska Szkoła Branżowa I stopnia we Wrocławiu ESB- klasa wielozawodowa - ogólny - Betoniarz-zbrojarz, Dekarz, Monter sieci i instalacji sanitarnych, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, Murarz-tynkarz, Stolarz, Tapicer, Elektromechanik, Elektryk, Elektronik, Mechatronik, Fryzjer, Sprzedawca, Kucharz, Blacharz, Mechanik-monter maszyn i urządzeń, Operator obrabiarek skrawających, Ślusarz, Blacharz samochodowy, Elektromechanik pojazdów samochodowych, Lakiernik samochodowy, Mechanik pojazdów samochodowych, Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, Rolnik, Cukiernik, Piekarz, Przetwórca mięsa, Fotograf - język angielski 26.65
 
Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Branżowa I SB - ogólny - Kucharz - język angielski 20.1

 

 

 

Wyniki rekrutacji w roku 2019 po I naborze

Szkoła

Szkoła/oddział/grupa rekrutacyjna

Minimalna liczba punktów

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1A1P,biologia, chemia, język angielski - język angielski, język niemiecki

137,4

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1A2P,biologia, chemia, język angielski - język angielski, język rosyjski

131,9

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1B1P,geografia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

129,1

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1B2P,historia, język polski, język angielski - język angielski, język rosyjski

125,5

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1C1P,geografia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

126,2

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1C2P,geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - język angielski, język francuski

127,1

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1D1P,biologia, chemia, język angielski - język angielski, język niemiecki

129,9

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1D2P,biologia, język polski, język angielski - język angielski, język rosyjski

130,8

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1D3P,geografia, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

146,8

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1D4P,chemia, informatyka, matematyka - język angielski, język rosyjski

137,1

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1E1P,fizyka, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

139,1

Liceum Ogólnokształcące nr I

ogólny - 1E2P,fizyka, język angielski, matematyka - język angielski, język rosyjski

125,2

     

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ogólny - B, historia, język polski - język angielski, język niemiecki

113,1

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ogólny - C, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

123,5

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ogólny - D, biologia, informatyka, język angielski - język angielski, język niemiecki

110,2

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ogólny - E, biologia, chemia - język angielski, język niemiecki

101

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ogólny - F, geografia, język angielski, język niemiecki - język angielski, język niemiecki

113,8

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

sportowy - A1 - LEKKOATLETYKA, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

360

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

sportowy - A2 - KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

53

Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

sportowy - A3 - PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

57

     

Liceum Ogólnokształcące nr III

A(p) matematyczna uniwersytecka, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

183,6

Liceum Ogólnokształcące nr III

B(p) matematyczno-fizyczno-architektoniczna, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

168,7

Liceum Ogólnokształcące nr III

C(p) matematyczno-informatyczna, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

180,5

Liceum Ogólnokształcące nr III

D(p) matematyczno-fizyczna, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

177,8

     

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - A+1,historia, geografia, język polski - język angielski, język niemiecki

136,8

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - A+2,historia, geografia, język polski - język angielski, język francuski

136,7

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - B+1,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język niemiecki

138,3

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - B+2,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język francuski

135,2

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - C+, geografia, biologia, chemia - język angielski, język niemiecki

128,4

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - D+, język polski, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

125,2

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - E+, historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język niemiecki

131,2

Liceum Ogólnokształcące nr IV

ogólny - F+, geografia, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

137,1

     

Liceum Ogólnokształcące nr V

międzynarodowy - IB-MYP4 1,program IB program IB, program IB program IB - język angielski, język niemiecki

208,3

Liceum Ogólnokształcące nr V

międzynarodowy - IB-MYP4 2,program IB program IB, program IB program IB - język angielski, język francuski

200,2

Liceum Ogólnokształcące nr V

ogólny - A4,historia, język polski, matematyka - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

164,9

Liceum Ogólnokształcące nr V

ogólny - B4,biologia, chemia, język angielski - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

164,8

Liceum Ogólnokształcące nr V

ogólny - C4,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

168,1

Liceum Ogólnokształcące nr V

ogólny - E4,geografia, fizyka, matematyka - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

170,1

Liceum Ogólnokształcące nr V

ogólny - F4,fizyka, informatyka, matematyka - język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski

174,9

     

Liceum ogólnokształcące nr VI

ogólny - 1E1,fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

143,6

Liceum ogólnokształcące nr VI

ogólny - 1E2,geografia, matematyka - język angielski, język niemiecki

137,9

Liceum ogólnokształcące nr VI

ogólny - 1F1,informatyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

154,6

Liceum ogólnokształcące nr VI

ogólny - 1F2,język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

146,6

Liceum ogólnokształcące nr VI

ogólny - 1G1,biologia, chemia - język angielski, język niemiecki

148,8

Liceum ogólnokształcące nr VI

ogólny - 1H,język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

128,1

Liceum ogólnokształcące nr VI

sportowy - 1G2 - PŁYWANIE, biologia, chemia - język angielski, język niemiecki

401

     

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Ap, biologia, chemia, fizyka - język angielski, język niemiecki

163,1

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Bp, biologia, chemia, matematyka - język angielski, język niemiecki

166,2

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Cp, biologia, chemia, matematyka - język angielski, język niemiecki

162,2

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Dp1,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język rosyjski

167,7

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Dp2,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język francuski

167,2

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Ep, historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język francuski

147,2

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Fp, biologia, chemia, fizyka - język angielski, język niemiecki

157,2

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny - Gp, geografia, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

160,2

Liceum Ogólnokształcące nr VII

ogólny Hp, fizyka, informatyka, matematyka - język angielski, język rosyjski

165,8

     

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

dwujęzyczny - 1O dwujęzyczna, historia, geografia, biologia, fizyka - język francuski, język angielski

133,2

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

ogólny- 1A ogólna, historia, geografia, biologia, fizyka - język angielski, język niemiecki

162

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

ogólny - 1B ogólna, historia, geografia, chemia, fizyka - język angielski, język rosyjski

159,2

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

ogólny - 1C ogólna, historia, geografia, biologia, chemia - język angielski, język francuski

163,3

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

ogólny - 1D ogólna, historia, geografia, biologia, chemia - język angielski, język niemiecki

163,1

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

ogólny - 1E1 ogólna, historia, geografia, biologia, chemia - język angielski, język francuski

159,2

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

ogólny - 1E2 ogólna, historia, geografia, biologia, chemia - język angielski, język rosyjski

158,8

Liceum Ogólnokształcące nr VIII

wstępny - 0 wstępna, historia, geografia, biologia, chemia - język francuski, język angielski

166,3

     

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - A, fizyka, informatyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

167,3

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - B, geografia, język angielski, matematyka - język angielski, język włoski

164,2

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - C1,biologia, chemia, język angielski - język angielski, język hiszpański

173,6

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - C2,biologia, chemia, język hiszpański - język hiszpański, język angielski

158,7

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - D1,biologia, chemia, język angielski - język angielski, język rosyjski

160,6

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - D2,biologia, chemia, język niemiecki - język niemiecki, język angielski

162,4

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - E, historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język hiszpański

155,7

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny - F1,historia, język polski, język angielski - język angielski, język francuski

157,6

Liceum Ogólnokształcące nr IX

ogólny- F2,historia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

156,3

Liceum Ogólnokształcące nr IX

sportowy - S1 - PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

87

Liceum Ogólnokształcące nr IX

sportowy- S2 - PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

190

Liceum Ogólnokształcące nr IX

wstępny - 0,

164,2

     

Liceum Ogólnokształcące nr X

ogólny - IBN, historia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

128,3

Liceum Ogólnokształcące nr X

ogólny - IC1N,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język niemiecki

142,7

Liceum Ogólnokształcące nr X

ogólny - IC2N,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język rosyjski

140,3

Liceum Ogólnokształcące nr X

ogólny - IDN, fizyka, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

145,6

Liceum Ogólnokształcące nr X

ogólny - IEN, fizyka, informatyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

153,2

Liceum Ogólnokształcące nr X

ogólny - IFN, geografia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język niemiecki

130,9

Liceum Ogólnokształcące nr X

sportowy - IAN - WIOŚLARSTWO, geografia, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

42

     

Liceum Ogólnokształcące nr XI

ogólny - A Psychologiczna, biologia, język polski - język angielski, język hiszpański, język niemiecki

110,8

Liceum Ogólnokształcące nr XI

ogólny - B Biologiczno - chemiczna, biologia, chemia, język angielski - język angielski, język hiszpański, język niemiecki

104,2

Liceum Ogólnokształcące nr XI

ogólny - C Językowo - dziennikarska, historia, język polski, język angielski - język angielski, język hiszpański, język niemiecki

116,7

Liceum Ogólnokształcące nr XI

sportowy - D1 Siatkarska, geografia, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

75

Liceum Ogólnokształcące nr XI

sportowy - D2 Piłka nożna dziewcząt, geografia, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

60

     

Liceum Ogólnokształcące nr XII

ogólny - SP HISTORYCZNO-MATEMATYCZNA, historia, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

157,2

Liceum Ogólnokształcące nr XII

ogólny - SP HISTORYCZNO-POLONISTYCZNA, historia, geografia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

148,4

Liceum Ogólnokształcące nr XII

ogólny - SP MATEMATYCZNO-BIOLOGICZNA, geografia, chemia, matematyka - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

151,6

Liceum Ogólnokształcące nr XII

ogólny - SP MATEMATYCZNO-EKONOMICZNA, geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski, matematyka - język angielski, język francuski, język niemiecki, język rosyjski

160,6

     

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I H1- Z PROGRAMEM DSD PRZYRODNICZA, biologia, chemia, język niemiecki - język niemiecki, język angielski

154,2

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny- I A1 - DZIENNIKARSKA, historia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

152,5

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I A2 - MEDIALNA, historia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

152,1

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I B - BIOLOGICZNO-CHEMICZNA, biologia, chemia, matematyka - język angielski, język niemiecki

154,9

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I C - POLITECHNICZNA, fizyka, informatyka, matematyka - język angielski, język rosyjski

163,1

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I D - EKONOMICZNA, geografia, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

157,7

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I E1 - PRAWNICZA, wiedza o społeczeństwie, język angielski - język angielski, język niemiecki

150,9

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I E2 - PRAWNICZA, historia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

150,8

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I F - ARCHITEKTONICZNA, fizyka, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

150,6

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny - I G1 - LINGWISTYCZNO-KULTUROZNAWCZA, historia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

150,7

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny- I G2 - LINGWISTYCZNO-KULTUROZNAWCZA, geografia, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

154,4

Liceum Ogólnokształcące nr XIII

ogólny- I H2 - Z PROGRAMEM DSD EKONOMOCZNA, geografia, język niemiecki, matematyka - język niemiecki, język angielski

153,6

     

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

dwujęzyczny - 1E+,geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

134,8

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

dwujęzyczny - 1F+,historia, wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

150,2

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

ogólny - 1A+,fizyka, informatyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

176,6

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

ogólny - 1B+,chemia, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

166,8

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

ogólny - 1C+,biologia, chemia, matematyka - język angielski, język niemiecki

148

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

ogólny - 1D+,biologia, chemia, fizyka - język angielski, język niemiecki

126,8

Liceum Ogólnokształcące nr XIV

wstępny - 0,język angielski - język angielski,

137,3

     

Liceum Ogólnokształcące nr XV

ogólny - 1A,fizyka, język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

93,3

Liceum Ogólnokształcące nr XV

ogólny - 1B,biologia, chemia, język angielski - język angielski, język niemiecki

96,5

Liceum Ogólnokształcące nr XV

ogólny - 1C,biologia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, `język niemiecki

108,8

Liceum Ogólnokształcące nr XV

ogólny - 1D,historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język niemiecki

103

Liceum Ogólnokształcące nr XV

ogólny - 1E,geografia, biologia, język angielski - język angielski, język niemiecki

95,2

Liceum Ogólnokształcące nr XV

ogólny - 1F,biologia, wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język niemiecki

95

     

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

ogólny - I A, historia, język polski - język angielski, język francuski, język niemiecki

132,7

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

ogólny - I B, biologia, matematyka - język angielski, język niemiecki

148,2

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

ogólny- I C, fizyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

158,2

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

ogólny - I D, biologia, chemia - język angielski, język francuski, język niemiecki

148,1

     

Liceum Ogólnokształcące nr XVII

ogólny - 1A4,wiedza o społeczeństwie, język angielski - język angielski, język niemiecki

141,2

Liceum Ogólnokształcące nr XVII

ogólny - 1B4,geografia, język angielski - język angielski, język niemiecki

142,3

Liceum Ogólnokształcące nr XVII

ogólny - 1C4,informatyka, matematyka - język angielski, język niemiecki

147,1

Liceum Ogólnokształcące nr XVII

ogólny - 1D4,biologia, chemia - język angielski, język niemiecki

145,1

Liceum Ogólnokształcące nr XVII

ogólny - 1E4,język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

134,6

Liceum Ogólnokształcące nr XVII

ogólny - 1F4,wiedza o społeczeństwie, język polski - język angielski, język niemiecki

139,2

     

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

1La,geografia, język angielski - język angielski ,język niemiecki

44

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

sportowy - 1Lma - PŁYWANIE, geografia, język angielski - język angielski, język niemiecki

492

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

sportowy - 1Lmc - PIŁKA NOŻNA, geografia, język angielski - język angielski, język niemiecki

60

     

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX

integracyjny - cześć ogólnodostępna 1 LA-1,język polski, język angielski - język angielski, język niemiecki

81,1

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX

integracyjny - cześć ogólnodostępna 1 LB-1,język angielski, matematyka - język angielski, język niemiecki

77,2

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX

integracyjny - cześć ogólnodostępna 1 LC-1,geografia, język polski - język angielski, język niemiecki

65,1

     

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

ogólny - LSM- policyjna (SP),geografia, biologia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - język angielski, język niemiecki

37

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

ogólny - LSM- ratownik medyczny (SP),geografia, biologia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - język angielski, język niemiecki

58,9

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

ogólny - LSM- strażacka (SP),geografia, biologia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - język angielski, język niemiecki,

26,3

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24

ogólny - LSM- wojskowa (SP),geografia, biologia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - język angielski, język niemiecki

71,8

Szkoła

oddział/grupa rekrutacyjna

Minimalna liczba punktów

Technikum nr 1

1a-ogólny - Technik informatyk-język angielski-język niemiecki

83,2

Technikum nr 1

1c1-ogólny - Technik przemysłu mody-język angielski-język niemiecki

38,6

Technikum nr 1

1c2-ogólny - Technik handlowiec-język niemiecki- język angielski

27,2

Technikum nr 1

1d-ogólny - Technik reklamy-język angielski-język niemiecki

65,5

     

Technikum nr 2

TA-ogólny - Technik mechanik-język angielski-język niemiecki

48

Technikum nr 2

TC-ogólny - Technik pojazdów samochodowych- język angielski-język niemiecki

33,1

Technikum nr 2

TD-ogólny - Technik pojazdów samochodowych- język niemiecki- język angielski

23,6

Technikum nr 2

TF-ogólny - Technik mechatronik-język angielski-język niemiecki

91,8

     

Technikum nr 3

1TCB-ogólny - Technik chłodnictwa i klimatyzacji-język angielski-język niemiecki

43,6

Technikum nr 3

1TEC-ogólny - Technik elektryk-język angielski-język niemiecki

78,2

Technikum nr 3

1TED-ogólny - Technik elektryk-język angielski-język niemiecki

52,6

Technikum nr 3

1TGB-ogólny - Technik energetyk-język angielski-język niemiecki

109,3

Technikum nr 3

1TMC-ogólny - Technik mechatronik-język angielski-język niemiecki

74,5

Technikum nr 3

1TMD-ogólny - Technik mechatronik-język angielski-język niemiecki

37,1

Technikum nr 3

1TOB-ogólny Technik mechanik-język angielski-język niemiecki

37,5

Technikum nr 3

1TUB-ogólny - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej- język angielski-język niemiecki

65,7

     

Technikum nr 5

1 TFP-ogólny - Technik usług fryzjerskich- język angielski-język niemiecki

24,9

Technikum nr 5

1 THP-ogólny - Technik handlowiec-język angielski-język niemiecki

34,1

     

Technikum nr 6

1 at1p-ogólny - Technik mechanik-język angielski-język niemiecki

49,5

Technikum nr 6

1 at2p-ogólny - Technik mechanik lotniczy-język angielski-język niemiecki

98,6

Technikum nr 6

1 bt1p-ogólny - Technik mechatronik-język angielski-język niemiecki

120,8

Technikum nr 6

1 bt2p-ogólny - Technik automatyk-język angielski-język niemiecki

41

Technikum nr 6

1 ctp-ogólny - Technik logistyk-język angielski-język niemiecki

98,8

Technikum nr 6

1 dt1p-ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali-język angielski-język niemiecki

79,2

Technikum nr 6

1 dt2p-ogólny - Technik lotniskowych służb operacyjnych- język angielski-język niemiecki

108,2

     

Technikum nr 7

A, B-ogólny - Technik informatyk-język angielski-język niemiecki

117,7

Technikum nr 7

E-ogólny - Technik elektronik-język angielski-język niemiecki

94

Technikum nr 7

X-ogólny - Technik teleinformatyk-język angielski-język niemiecki

93,5

     

Technikum nr 8

1Ta-ogólny - Technik handlowiec-język angielski-język niemiecki

33

Technikum nr 8

1Te-ogólny - Technik ekonomista-język angielski-język niemiecki

30,4

     

Technikum nr 9

Gc1-ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych- język angielski-język niemiecki

66,2

Technikum nr 9

Gc2-ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych- język niemiecki- język angielski

56

Technikum nr 9

Gd-ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych- język angielski-język niemiecki

49,9

Technikum nr 9

Hb-ogólny - Technik hotelarstwa-język angielski-język niemiecki

82,7

Technikum nr 9

Lb1-ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych- język angielski-język niemiecki

26,4

Technikum nr 9

Lb2-ogólny - Technik usług kelnerskich- język angielski-język niemiecki

37,4

Technikum nr 9

Tb-ogólny - Technik organizacji turystyki-język angielski-język niemiecki

90,8

     

Technikum nr 10

AP-ogólny - Technik elektronik-język angielski-język niemiecki

127,5

Technikum nr 10

BP-ogólny - Technik automatyk-język angielski-język niemiecki

123,8

Technikum nr 10

CP-ogólny - Technik mechatronik-język angielski-język niemiecki

138,7

Technikum nr 10

DP-ogólny - Technik informatyk-język angielski-język niemiecki

133,9

Technikum nr 10

EP-ogólny - Technik informatyk-język angielski-język niemiecki

149,1

     

Technikum nr 11

a-ogólny - Technik budownictwa-język angielski-język niemiecki

38,1

Technikum nr 11

b-ogólny - Technik budownictwa-język angielski-język niemiecki

66,2

Technikum nr 11

g-ogólny - Technik geodeta-język angielski-język niemiecki

34,8

     

Technikum nr 12

1ASP-ogólny- Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym- język angielski-język niemiecki

58,5

Technikum nr 12

1EP-ogólny - Technik elektroenergetyk transportu szynowego- język angielski-język niemiecki

45,6

Technikum nr 12

1KP-ogólny - Technik transportu kolejowego- język angielski-język niemiecki

53,2

Technikum nr 12

1LiP (klasa mundurowa)-ogólny - Technik logistyk-język angielski-język niemiecki

88,2

Technikum nr 12

1LP1-ogólny - Technik logistyk-język angielski-język niemiecki

91,5

Technikum nr 12

1PP-ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali-język angielski-język niemiecki

59,4

Technikum nr 12

1SP-ogólny - Technik spedytor-język angielski-język niemiecki

47,7

     

Technikum nr 13

1 ap-ogólny - Technik ekonomista-język angielski-język niemiecki

101,2

Technikum nr 13

1 bp-ogólny - Technik ekonomista-język angielski-język hiszpański

83,7

Technikum nr 13

1 cp-ogólny - Technik rachunkowości-język angielski-język niemiecki

50,5

Technikum nr 13

1 dp-ogólny - Technik rachunkowości-język angielski-język niemiecki

49,3

Technikum nr 13

1 ep-ogólny - Technik reklamy-język angielski-język hiszpański

102,5

     

Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi

1 TA-1-ogólny - Technik ekonomista-język angielski-język niemiecki

19,5

     

Technikum nr 15

1AB-ogólny - Technik analityk-język angielski-język niemiecki

118

Technikum nr 15

1AB-ogólny - Technik ochrony środowiska-język angielski-język niemiecki

108,3

Technikum nr 15

1C-ogólny - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej- język angielski-język niemiecki

113,8

Technikum nr 15

1DE-ogólny - Technik fotografii i multimediów-język angielski-język niemiecki

134,2

Technikum nr 15

1DE-ogólny - Technik reklamy-język angielski-język niemiecki

112,7

     

Technikum nr 16

Aba-ogólny - Technik architektury krajobrazu-język angielski-język niemiecki

47

Technikum nr 16

Ama-ogólny - Technik architektury krajobrazu-język angielski-język niemiecki

163,6

Technikum nr 16

DHga-dwujęzyczny - Technik hotelarstwa-język angielski-język niemiecki

123,5

Technikum nr 16

DHma-dwujęzyczny - Technik hotelarstwa-język angielski-język niemiecki

125,5

Technikum nr 16

DTga-dwujęzyczny - Technik organizacji turystyki-język angielski-język niemiecki

78

Technikum nr 16

DTma-dwujęzyczny - Technik organizacji turystyki-język angielski-język niemiecki

158,3

Technikum nr 16

Ega-ogólny - Technik ekonomista-język angielski-język niemiecki

57

Technikum nr 16

Ema-ogólny - Technik ekonomista-język angielski-język niemiecki

77

Technikum nr 16

Gba-ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych- język angielski-język niemiecki

39,6

Technikum nr 16

Gcha-ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych- język angielski-język niemiecki

45

Technikum nr 16

Hga-ogólny - Technik hotelarstwa-język angielski-język niemiecki

46,4

Technikum nr 16

Hma-ogólny - Technik hotelarstwa-język angielski-język niemiecki

58,1

Technikum nr 16

Tga-ogólny - Technik organizacji turystyki-język angielski-język niemiecki

54,2

Technikum nr 16

Tma-ogólny - Technik organizacji turystyki-język angielski-język niemiecki

69,2

     

Technikum nr 18

T-optyk-ogólny - Technik optyk-język angielski-język niemiecki

40

Technikum nr 18

T-ortopeda-ogólny - Technik ortopeda-język angielski-język niemiecki

67,7

Technikum nr 18

T-weterynarii-ogólny - Technik weterynarii-język angielski-język niemiecki

103,3

     

Technikum nr 19

I AT-ogólny - Technik informatyk-język angielski-język niemiecki

89,5

Technikum nr 19

I BT-ogólny - Technik informatyk-język angielski-język niemiecki

58,3

     

Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA

I TH-ogólny - Technik hotelarstwa-język angielski-język niemiecki

30,6

Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA

I TŻ-ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych- język angielski-język niemiecki

38

Lp.

Szkoła/oddział/grupa rekrutacyjna

Minimalna liczba punktów

Branżowa Szkoła I stopnia nr 1

ogólny - Elektronik - język angielski

43,5

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

ogólny - Blacharz samochodowy - język niemiecki

32,1

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - język angielski

23,8

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

ogólny - Kierowca mechanik - język angielski

29,2

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

ogólny - Lakiernik samochodowy - język niemiecki

27,8

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

ogólny - Mechanik pojazdów motocyklowych - język angielski

59,1

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - język angielski

28,1

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

ogólny - Mechatronik - język angielski

35,5

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 3

ogólny - Elektromechanik - język angielski

31,9

Branżowa Szkoła I stopnia nr 3

ogólny - Elektryk - język angielski

44,9

Branżowa Szkoła I stopnia nr 3

ogólny - Mechanik-monter maszyn i urządzeń - język angielski

39,3

Branżowa Szkoła I stopnia nr 3

ogólny - Operator obrabiarek skrawających - język angielski

28,9

Branżowa Szkoła I stopnia nr 3

ogólny - Ślusarz - język angielski

52,1

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 4

ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - język angielski

38,1

Branżowa Szkoła I stopnia nr 4

ogólny - Murarz-tynkarz - język niemiecki

25,4

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Automatyk - język angielski

39,3

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Blacharz samochodowy - język niemiecki

38,4

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Cukiernik - język angielski

28,9

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Dekarz - język angielski

50,9

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Elektromechanik - język angielski

27,2

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - język niemiecki

37,8

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Elektryk - język niemiecki

27,4

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Fotograf - język angielski

95,5

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Fryzjer - język angielski

35,4

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Fryzjer-barber - język angielski

25,9

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny -Kucharz - język angielski

35,4

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Lakiernik samochodowy - język niemiecki

34,5

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - język niemiecki

26,6

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - język niemiecki

30,6

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Piekarz - język angielski

49,5

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Sprzedawca - język angielski

26,1

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5

ogólny - Stolarz - język angielski

37,6

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 6

ogólny - Mechatronik - język angielski

36,4

Branżowa Szkoła I stopnia nr 6

ogólny - Operator obrabiarek skrawających - język angielski

38,4

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 9

ogólny - Kelner - język angielski

37,7

Branżowa Szkoła I stopnia nr 9

ogólny - Kucharz - język angielski

17,3

Branżowa Szkoła I stopnia nr 9

ogólny - Kucharz - język niemiecki

26,6

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 10

ogólny - Sprzedawca - język angielski

57

     

Branżowa Szkoła I stopnia nr 12

ogólny - Magazynier-logistyk - język angielski

27,9

     

Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA

ogólny - Kucharz - język niemiecki

30,2