Szukaj
Close this search box.

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi publikacjami. Jesteśmy przekonani, że w każdej z nich znajdą Państwo ciekawe informacje dla siebie oraz swojego dziecka.

– „Wspieranie dziecka w jego rozwoju edukacyjno-zawodowym” zawiera wskazówki, które pomogą lepiej poznać etapy rozwojowe dziecka oraz podpowiedzą, co warto robić, aby relacja  rodzic-dziecko przebiegała na poziomie zrozumienia, zaufania. Pomimo zmian, jakie zaszły w systemie szkolnictwa od daty wydania drukowanej wersji tego poradnika, tj. od 2011 roku, uważamy, że treści w nim zawarte nie straciły na aktualności. Dlatego też warto sięgnąć po pozycję stworzoną przez Irenę Zaczkiewicz-Kląskałę oraz Teresę Podgórską.

– „Przewodnik dla ucznia szkoły podstawowej” jest uaktualnioną wersją publikacji Teresy Podgórskiej i Aldony Ziemby pt. „Przewodnik dla gimnazjalisty- wybieram szkołę ponadgimnazjalną”, którą przygotowały Hanna Łozińska i Irena Zaczkiewicz-Kląskała. Niewątpliwym plusem tej pozycji jest fakt, iż można ją edytować. Mają Państwo możliwość dostosowywania ćwiczeń do uczniów, drukowania zawartych w niej materiałów i korzystania z zamieszczonych informacji.

– „Moja kariera. Poradnik dla ucznia szkoły średniej” przygotowany przez Teresę Podgórską, Irenę Zaczkiewicz-Kląskałę, Jolantę Kruk oraz Aleksandrę Kubiszyn zawiera wiele  cennych treści, które może wykorzystać uczeń. Znajdują się w nim różnorodne ćwiczenia, testy oraz kwestionariusze, które pomogą lepiej poznać siebie. Czytelniku, jeśli zastanawiasz się, jakie są twoje uzdolnienia, mocne strony, a może chciałbyś poznać swój styl pracy i do niego dopasować profesję, w tej książce znajdziesz na to odpowiedzi.

Zasoby książkowe polecają się do lektury!