Uroczyste rozdanie dyplomów i wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu „GPS po zawodach” 2023

Laureaci konkursu „GPS po zawodach” 2023

Drodzy Uczniowie,

W piątek, 2 czerwca 2023 roku, w Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów i wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu „GPS po zawodach”. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy konkursu, ich opiekunowie z ramienia szkoły oraz następujący przedstawiciele firm: Magdalena i Tomasz Kuniccy z firm LIGA PRO Wrocław, Drzazga- akcesoria meblowe, Planeta Mebla; Damian Bąbka oraz Ewa Kieras z firmy Qair Polska S.A.; Urszula Zubek z firmy Taruon Polska Energia S.A., a także doradcy zawodowi z Międzyszkolnego Ośrodka Wspierania Aktywności Zawodowej. 

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor CKZ p. Anna Chołodecka. Oprócz ciekawych wystąpień prelegentów, uczestnicy mieli możliwość zobaczyć wideo wizytówki, które napłynęły do nas w ramach etapu finałowego.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom! Dziękujemy również Partnerom konkursu, dzięki którym udało się przygotować niesamowite nagrody dla Laureatów.

Poniżej przedstawiamy linki do filmów finałowych:

„GPS po zawodach” 2023, Kuniccy
„GPS po zawodach” 2023, Kuniccy
„GPS po zawodach” 2023, Qair
„GPS po zawodach” 2023, Qair

Wyniki konkursu „GPS po zawodach”

Drodzy Uczniowie,

z wielką przyjemnością ogłaszamy, że zostały wybrane najlepsze finałowe prace konkursu „GPS po zawodach”. Komisja konkursowa nie miała łatwej decyzji. Wszystkie prace były na wysokim poziomie. Włożyliście dużo pracy w ich wykonanie, ale musieliśmy wybrać tylko pięciu laureatów. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Miło nam ogłosić, że

LAUREATAMI IV edycji konkursu „GPS po zawodach” zostali:

 • ADAM BORODZIEWICZ- SP 5 we Wrocławiu
 • FRANCISZEK BASIŃSKI- Chrześcijańska Szkoła Podstawowa ARKA we Wrocławiu
 • IGA MAZUR- SP 91 we Wrocławiu
 • MILENA BIEGLUK- SP 23 we Wrocławiu
 • ROMAN CYBULSKI- Szkoła Fundacji Ewangelickiej Centrum Diakonii i Edukacji we Wrocławiu.

Laureatów wraz z koordynatorami konkursu z ramienia szkoły, zapraszamy na uroczyste rozdanie dyplomów oraz nagród w dniu 02.06.2023 roku o godzinie: 10:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, ulica Strzegomska 49a.

Podsumowanie II etapu konkursu „GPS po zawodach”

Podsumowanie II etapu konkursu „GPS po zawodach”

Drodzy Uczniowie – uczestnicy Konkursu !

Nadszedł czas na podsumowanie II etapu konkursu „GPS po zawodach”. Dostaliśmy od Was prawie 40 CV w formie ikonografik, za co serdecznie dziękujemy. Komisja Konkursowa miała trudne zadanie, aby spośród tylu prac wybrać tylko 10, które przejdą do finału. Jesteśmy pod wrażeniem waszej pomysłowości i mamy nadzieję, że kreatywność będzie z wami do samego końca.

Etap finałowy zakłada przygotowanie wideowizytówki przedstawiciela zawodu, który został wylosowany przez Organizatorów. Oficjalne losowanie miało miejsce 10 marca 2023 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i przeprowadziła je wicedyrektor CKZ- Anna Benedyk wraz z koordynatorami Moniką Wróbel i Michałem Mrozem. Listę uczestników, którzy przechodzą do finału oraz zawody, o których będą nagrywać wideowizytówki, przedstawiamy poniżej:

 • Franciszek Basiński– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik robotyk
 • Adam Borodziewicz– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 • Mateusz Treliński– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: elektromechanik pojazdów samochodowych
 • Agnieszka Binek– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik mechatronik
 • Zuzanna Kawecka– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik programista
 • Marcin Jasiński– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik logistyk
 • Roman Cybulski– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik elektryk
 • Iga Mazur– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: operator obrabiarek skrawających
 • Milena Biegluk– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik automatyk
 • Urszula Oleksy– przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik energetyk

Gratulujemy Zwycięzcom i życzymy powodzenia w finale. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie. Bez Was ten konkurs by nie istniał!

Wyniki losowania GPS po zawodach 2022/2023

GPS po zawodach 2022_2023 - losowanie

Drodzy Uczniowie – uczestnicy Konkursu !

Za Wami pierwszy etap konkursu „GPS po zawodach”. Cieszymy się, że spotkał się on z tak dużym zainteresowaniem, bowiem zgłosiło się do nas 106 uczniów z 16 szkół podstawowych. Do II etapu przeszło 40 uczniów. Dziękujemy za nadesłane prace. Musimy przyznać, że co roku zaskakujecie nas swoją kreatywnością i pomysłowością. Wszystkie prezentacje multimedialne o wybranym zawodzie nauczanym we Wrocławiu były na wysokim poziomie. Cieszymy się, że z takim zaangażowaniem podeszliście do tematu.
Przed Wami etap II. Przypominamy, iż na tym etapie przygotowujecie CV (życiorys zawodowy) w formie infografiki dla kandydata do pracy starającego się o stanowisko wylosowane przez organizatorów konkursu. Losowanie stanowisk odbyło się 17 stycznia 2023 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i przeprowadzili je pani Anna Benedyk-wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i koordynator konkursu pan Michał Mróz doradca zawodowy. Wyniki losowania zostały przesłane do opiekunów konkursu.
Dziękujemy również nauczycielom koordynującym przebieg konkursu na etapie szkolnym za zaangażowanie i poświęcony czas.