Szukaj
Close this search box.

Drodzy Uczniowie – uczestnicy Konkursu!

I etap konkursu „GPS po zawodach” uważamy za zakończony! Jest nam bardzo miło, że znowu tak licznie zechcieliście wziąć w nim udział, bowiem zgłosiło się do nas 127 uczniów z 17 szkół podstawowych z Wrocławia oraz powiatu wrocławskiego. Do II etapu przeszło 36 uczniów. Chcemy Wam serdecznie podziękować za nadesłane prace. Dzięki udziałowi w konkursie możecie lepiej poznać świat zawodów. W tym roku w I etapie konkursu najczęściej wybieraliście kucharza, cukiernika oraz technika weterynarii. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności, zaangażowania oraz wysokiego poziomu wykonanych prac.

12 stycznia 2024 roku pani Anna Chołodecka – dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i pan Michał Mróz –  koordynator konkursu  wylosowali zawody (stanowiska) dla których przygotujecie CV w formie infografiki.  Wyniki losowania zostały przesłane do opiekunów konkursu. Teraz przed Wami kolejny etap, za który mocno trzymamy kciuki.

Dziękujemy również nauczycielom – koordynatorom konkursu w szkołach podstawowych  za przeprowadzenie konkursu na etapie szkolnym i wyłonienie najlepszych prac.